Calendar

Feb
4
Sun
2018 season opening Eersel, NL
Feb 4 all-day

Op 4 Feb hebben we de Zijspan en Quads opener gepland op de Ketelberg in Eersel bij MCC De Kempen, vanaf vandaag zijn de vooraf inschrijvingen open !!
Dus alle zijspan en Quads het is aan u om aan te melden, naar gelang de aanmeldingen binnen komen gaan we u een regelmatige update meegeven
Inschrijfgeld voor de zijspan klasse = 25€ voor de Quad klasse = 15€
Een Zijspanteam krijgt 4x entree terug en betaal je dus bij de inschrijving nog slechts 5€ bij
Een Quad krijgt 2x entree terug en betaald dus ook 5€ ter plaatsen bij de inschrijving.
Entree is 5€ voor IEDEREEN dus, geen discussie aan de entree IEDEREEN betaald netjes zonder morren en respecteer de aanwijzingen van de clubleden om te parkeren !!
Let op !! Wie geen geldige MON of KNMV startbewijs heeft dient nog een dagverzekering van 15€ pp te nemen !!
Aanmelden doe je via de vernieuwde website van MCC De Kempen, om rechtstreeks in te schrijven klik je HIER
https://www.mccdekempen.nl/pagina/30563 … nschrijven

Feb
24
Sat
Sidecar practice weekend Londiniers, F
Feb 24 – Feb 25 all-day
Mar
4
Sun
ONK / NK Lochem, NL
Mar 4 all-day
Mar
11
Sun
BK Moerbeke-Waas, B
Mar 11 all-day
Mar
18
Sun
CdF 37 Chinon, F
Mar 18 all-day
Mar
24
Sat
GP1 Oss, NL
Mar 24 – Mar 25 all-day
NK Oss, NL
Mar 24 – Mar 25 all-day
Apr
1
Sun
ONK / NK Valkenswaard, NL
Apr 1 all-day
Apr
2
Mon
CdF 03 Quinssaines, F
Apr 2 all-day
DM Hanchen, D
Apr 2 all-day
Apr
7
Sat
GP2 Castelnau de Levis, F
Apr 7 – Apr 8 all-day
Apr
8
Sun
MON Den Hout, NL
Apr 8 all-day
Apr
14
Sat
GP3 Talavera de la Reina, E
Apr 14 – Apr 15 all-day
Apr
21
Sat
BC Desertmartin, GB
Apr 21 all-day
Apr
22
Sun
CdF 30 Beauvoisin, F
Apr 22 all-day
DM Aufenau, D
Apr 22 all-day
ONK Oss, NL
Apr 22 all-day
Apr
29
Sun
BK Lommel, B
Apr 29 all-day
CdF 26 Valence, F
Apr 29 all-day
MON Schaijk, NL
Apr 29 all-day
NK Halle, NL
Apr 29 all-day
May
1
Tue
DM Wriezen, D
May 1 all-day
May
5
Sat
GP4 Chernivtsi, UA
May 5 – May 6 all-day
May
6
Sun
IMBA Arnoldsweiler, D
May 6 all-day
May
10
Thu
CdF 72 Torcé en Vallée, F
May 10 all-day
May
12
Sat
GP5 Kramolin, CZ
May 12 – May 13 all-day
May
20
Sun
CdF 79 Thouars, F
May 20 all-day
MON Lommel, B
May 20 all-day
ONK Varsseveld, NL
May 20 all-day
May
26
Sat
CdF 49 Pontigné, F
May 26 – May 27 all-day
May
27
Sun
BC Blyth, GB
May 27 all-day
BK Gooik-Kester, B
May 27 all-day
DM Schopfheim, D
May 27 all-day
Jun
3
Sun
CdF 02 Plomion, F
Jun 3 all-day
DM Pfluckuff, D
Jun 3 all-day
MON Elshout, NL
Jun 3 all-day
NK Den Dungen, NL
Jun 3 all-day
Jun
9
Sat
GP6 Kegums, LV
Jun 9 – Jun 10 all-day
Jun
16
Sat
GP7 Kivioli, EST
Jun 16 – Jun 17 all-day
Jun
17
Sun
MON Eersel, NL
Jun 17 all-day
Jun
23
Sat
GP8 Lommel, B
Jun 23 – Jun 24 all-day
NK Lommel, B
Jun 23 – Jun 24 all-day
Jul
1
Sun
BC Foxhill, GB
Jul 1 all-day
IMBA Feldkirch, A
Jul 1 all-day
Jul
7
Sat
ONK Rhenen, NL
Jul 7 all-day
Jul
8
Sun
DM Aichwald, D
Jul 8 all-day
IMBA Vierzon, F
Jul 8 all-day
MON Bergharen, NL
Jul 8 all-day
Jul
15
Sun
BK Hasselt, B
Jul 15 all-day
IMBA Norley, GB
Jul 15 all-day
Jul
21
Sat
GP9 Strassbessenbach, D
Jul 21 – Jul 22 all-day
Jul
28
Sat
GP10 Stelpe, LV
Jul 28 – Jul 29 all-day
Aug
5
Sun
BC Dean Moor, GB
Aug 5 all-day
DM Gerstetten, D
Aug 5 all-day
Aug
11
Sat
CdF 23 Ahun, F
Aug 11 – Aug 12 all-day
Aug
25
Sat
GP11 Roggenburg, CH
Aug 25 – Aug 26 all-day
Sep
1
Sat
GP12 Vesoul, F
Sep 1 – Sep 2 all-day
NK Lichtenvoorde, NL
Sep 1 all-day
Sep
9
Sun
BC Wakes Colne, GB
Sep 9 all-day
DM Jauer, D
Sep 9 all-day
IMBA Kersbeek, B
Sep 9 all-day
NK Geldermalsen, NL
Sep 9 all-day
Sep
15
Sat
GP13 Rudersberg, D
Sep 15 – Sep 16 all-day
Sep
22
Sat
SMXoN Slagelse, DK
Sep 22 – Sep 23 all-day
Sep
23
Sun
IMBA Amriswil, CH
Sep 23 all-day
Sep
30
Sun
IMBA Meijel, NL
Sep 30 all-day
Oct
7
Sun
BC Canada Heights, GB
Oct 7 all-day
MON Berghem, NL
Oct 7 all-day
NK Holten, NL
Oct 7 all-day
Oct
14
Sun
MON Heeswijk, NL
Oct 14 all-day
Oct
28
Sun
MON Meijel, NL
Oct 28 all-day